Poslední cesta k začátku-1. kapitola

2. května 2010 v 15:03 | Vampire´s Katherine |  Fanfiction-povídky(kapitolovky)1.Příjezd
,,Mami, půjdu čekat holky k letišti!" zakřičela sedmnáctiletá Isabella do kuchyně, kde její mamka     Kristina uklízela a vařila.
 ,,Dobře Is. Předpokládám, že u nich přespíš je to tak??"
 ,,Ještě nevím, ale asi jo."řekla Isabella a bylo to naposledy, co jí maminka slyšela.
 Isabella si vesele  otevřela dveře a vyběhla ven. Jelikož chtěla být u letiště co nejdříve, tak si  zkrátila cestu přes starý hřbitov.Na starý hřbitov už nikdo nechodí a tak ji překvapilo, když před  sebou uviděla muže se psem. S největším psem, kterého kdy viděla. Pes byl černý. Jeho zuby by  bíle svítily, kdyby na nich nebyla zaschlá krev. Byl skoro stejně velký jako Isabella.Takže není  divu, že se Isabella vyděsila.

 ,,Fíha, tady je dneska, ale lidí"řekla nervózně, ale muž nehnul ani brvou. Měl kruhy pod očima,  vypadal, že nedýchá a byl celý v černém. Jeho pleť byla nepřirozeně bíla, ale přesto všechno ji  muž se psem přitahoval, ale zároveň jí naháněl strach. Pes na ni pořád vrčel a cenil zuby. Teprve  teď si toho všimla!Oba dva mají červené oči a ten chlápek nemá toho psa na vodítku, ale má ho  na řetězu. Už toho na ni bylo moc. Isabella byla hodně vyděšená a tak se snažila přemluvit sama  sebe, že na tom není nic hrozného, že se ji ten chlápek snaží jen vyděsit. No, možná je to jen  nějaký psychopat, ale radši bych měla začít couvat, pomyslela si Isabella a trochu couvla.
 ,,Co tady vlastně děláte??" zeptala se a slyšela nevyslovená slova,,Co tady děláš ty, Isabello" 
 Teď, už byla nadmíru vyděšená.Ten chlápek zná její jméno, taky promluvil a ani neotevřel pusu a  nevydal žádný zvuk s tím si byla jistá. Znovu couvla. Teprve teď se muž pohnul...pomalu...velice  pomalu pouštěl řetěz.Isabella si to uvědomila velice rychle. Hned se otočila a rozeběhla se k  místu, kde měla být stará, rezavá branka. Branku nikde neviděla, ale viděla strom, za který by se  mohla schovat.V tom stromu je díra! Musím do ní. Pane Bože! Isabella slyšela, jak řetěz dopadl  na zem. Slyšela těžké tlapy jak dopadají na zem a běží za ní. Isabella se dostala do díry včas, ale  bylo to dost na těsno.Kdybych se jen o vteřinku zdržela, tak by bylo po mně, pomyslela si Isabella.
 Počkám, až odejdou.Strom, byl široký a bylo v něm šero, takže chvilku trvalo, než si Isabella  zvykla.To snad ne! Před Isabellou stál ten divný chlápek a pomalu se k ní přibližoval.Isabella  samozřejmě neměla kam couvat. Nebo měla, ale to bylo ven k tomu psovi.
 ,,Kdo jste?!"řekla celá vyděšená, protože nevěděla jak se mohl dostat před ni!
 ,,Já...jsem...upír."
 ,,To vám tak budu věřit. Pravdu!" řekla šeptem. Světýlko uvnitř hlavy, jí ale křičelo, že říká pravdu
 Tiše, ale přece jenom zakřičela. Začala couvat. Obrovské zuby se jí zaryly do zad a jedny menší  do krku. Bolest sice cítila, ale ne moc dlouho, za chvilku ztratila vědomí.
Najednou viděla z vrchu tu hrůzu. Ten pes. To nebyl pes, ale vlkodlak a ten chlápek je upír a  vysává z ní krev. Ten pes. Pane bože on žere její maso! 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Teruš Teruš | Web | 2. května 2010 v 19:52 | Reagovat

moc pěkná povídka..:)

2 DendusHka DendusHka | Web | 3. května 2010 v 14:43 | Reagovat

Hezky blog...:)

3 Simulka SBé Simulka SBé | Web | 5. května 2010 v 18:39 | Reagovat

wow hezký!! těšim se na pokračován!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama