Fanfiction-povídky(jednorázovky)

Vampýrská Akademie, aneb jak to viděl strážce Belikov

28. září 2010 v 16:06 | § Katherine §
vampire academi
Vampýrská Akademie, aneb jak to viděl strážce Belikov
Toto bude krátký, první kapitolka prvního dílu, jak to asi viděl Belikov. Trochu jsem se inspirovala podle jednoho webu, který najdete tady.
Jenom bych chtěla poprosit, abyste to moc s tou knížkou nesrovnávali, protože to asi dopadne špatněxD.
ale aspoň se pobavíte, takže přeji hezkou zábavu :)

Přiznám se, nejsem zrovna nadšený z toho, že musím honit holky, které před dvěma lety utekly z akademie Sv. Vladimíra, ale s tím nic nenadělám.

Stál jsem ve skrytu stromu. Pozoroval jsem temné okno, kde měly bydlet ty dvě uprchlice, morojská princezna Vasilisa Dragomirová a její dhampýrská kamarádka Rosemarie Hathawayová. Viděl jsem je pouze na fotkách ze spisů. Musím uznat, že když se jim podařilo utéct z tak dobře střežené školy, tak musí být buď chytré a nebo měly štěstí, velké štěstí.

Děsné Táboření

25. května 2010 v 20:17 | judo girl
Děsné táboření
Rodina Blackova vydělávala dost peněz, a proto chodila o víkendu tábořit do lesa. Tentokrát si dovolili na něco, naco neměli. O jednom lese se vyprávělo, že se v něm všichni jeho návštěvníci ztratili, až na jednoho pána, který ale pravděpodobně už zemřel. Obě dvojčata Lily a Emily se těšila stejně jako jejich rodiče. Vydali se už v pět hodin ráno, aby si užili té krásné přírody. V lese se válela mlha hustá jako mléko. Blackovi tábořili ve spoustě lesů, ale v žádném z nich nebyla tak hustá mlha jako tady.Chtěli najít to správné místo na založení tábora. Jenže se jim zdálo, že chodí pořád dokola, takže. Vytáhli si mapu a kompas jehož střelka se taky točila dokola, takže jim moc nepomohla. Naneštěstí si vzali špatnou mapu, podle níž se určitě vést nemohli. Museli tedy spoléhat na svoje smysly.
 
 

Reklama