Fanfiction-povídky(kapitolovky)

Rány na duši-Prolog

12. října 2010 v 15:09 | § Katherine §
Nevím, jak moc se to dá počítat za prolog, ale snad to půjde. Osobně teda doufám, že ty kapitolky budou lepší než ten prolog. Snad se vám to bude líbit. § Katherine §

Vikiin deník:
24.10. 22:23
Milý deníčku,
co mám dělat? Ta babice je pořád stejná k...a, mamka se sestrou mi pořád něco zatajují a navíc sestra má pořád špatnou psychiku. A ta její psychika se přenáší na mě. Nwm jak dál. Bylo by hezké jít jinam, zavraždit se, nebo jednoduše odejít. Zmizet. Zmizet z jejich života, pravděpodomě by si toho ani nevšimly. Možná, jen možná by si všimly, že tam zmizelo nějaký oblečení, i když o tom dosti pochybuju, nebo že tam už nejsou nějaký boty. Hahaha. Pochybuju.

Poslední cesta k začátku-2. kapitola

21. května 2010 v 10:28 | Vampire´s Katherine

2.Na letišti
,,Kde ta Isabella je?" zeptala se Lillieta Lilliany.Lillieta a Lilliana jsou dvojčata, je jim  sedmnáct let  a jsou Isabelliny nejlepší kamarádky. ,,Taky by mě to zajímalo. Má půl hodiny zpoždění a to se jí  nepodobá!"odpověděla Lilliana svému dvojčeti.,,Zavoláme její mamce. Souhlas?"
 ,,Souhlas! Volám" vykřikla Lillieta. Isabellina matka Kristína to jako vždy zvedla hned po prvním  zazvonění. ,,Co potřebuješ Lillieto?"

Poslední cesta k začátku-1. kapitola

2. května 2010 v 15:03 | Vampire´s Katherine1.Příjezd
,,Mami, půjdu čekat holky k letišti!" zakřičela sedmnáctiletá Isabella do kuchyně, kde její mamka     Kristina uklízela a vařila.
 ,,Dobře Is. Předpokládám, že u nich přespíš je to tak??"
 ,,Ještě nevím, ale asi jo."řekla Isabella a bylo to naposledy, co jí maminka slyšela.
 Isabella si vesele  otevřela dveře a vyběhla ven. Jelikož chtěla být u letiště co nejdříve, tak si  zkrátila cestu přes starý hřbitov.Na starý hřbitov už nikdo nechodí a tak ji překvapilo, když před  sebou uviděla muže se psem. S největším psem, kterého kdy viděla. Pes byl černý. Jeho zuby by  bíle svítily, kdyby na nich nebyla zaschlá krev. Byl skoro stejně velký jako Isabella.Takže není  divu, že se Isabella vyděsila.
 
 

Reklama